Tuszyn ul. Noworzgowska 20A

rodzaj zajęć poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
          17.30 - 19.30  
Kurs komputerowy     17.30 - 19.30      
muzyczne
15.00 - 20,00 zajęcia indywidualne   15.00 - 18,00 zajęcia indywidualne
18.00 - 20.00 próba zespołu
15.00 - 20,00 zajęcia indywidualne   9.00 - 14.00 zajęcia indywidualne
modelarskie
automatyka robotyka
  15.00-17.00   15.00-17.00  
plastyczne
15.00-16.00 kl II-V 
 16.15-17.45 kl II-V  rysunek
  16.00-16.40 4-7 lat
     
sala zabaw dla dzieci
15.00-19.00 15.00-19.00
17.00-19.00 klub malucha
15.00-19.00 15.00-17.00
15.00-19.00  
świetlica
15.00-19.00 15.00-18.00 16.00-20.00 15.00-19.00 15.00-20.00  
taneczne
15.15- od  kl. II
16.05-  gr. przedszkolna
16.45-  gr. First Step
    15.15- od  kl. II
16.05-  gr. przedszkolna
16.45-  gr. First Step
   
TBC - aerobk 18.00-19.00     18.00-19.00    
zumba 19.00-20.00     19.00-20.00    
balet           12.15
gimnastyka zdrowotna 60+ 14.30     14.30    
bilard       16.00    
podróżniczek     17-18.30 od II klasy      
capoeira     17.00 - 18.00 grupa I i II   16.30 - 17.30 grupa I i II
 
fotograficzne 17.00-20.00  
strefa ruchu   17.15 - zdrowy kręgosłup
18.30 - salsation
18.15 - mix taneczny
 19.30 - turbo spalanie
 20.00 - salsa (solo)    

 

Filia w Tuszynie Lesie ul. Prusa 7

rodzaj zajęć poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
aerobik
  18.00-18.45     18.00-18.45  
gimnastyka zdrowotna 50+   14.15-15.00     14.15-15.00  
muzyczne
  15.00 - 20,00 zajęcia indywidualne        
plastyczne
  15.00-16.00 kl. I-V
17.00-19.00  rysunek (dorośli)
    15.00-16.00 (chłopcy)
 
świetlica
15.00 -20.00 nieczynne 16.30 - 19.00 13.00 - 20.30 14.00 - 19.00  
taneczne

12.05 - 13.00 grupa szkolna SP2
16.00 - 16.35 grupa przedszkolna
16.40 - 17.55 NEJA i AJEN
    12.05 - 13.00 grupa szkolna SP2
16.00 - 16.35 grupa przedszkolna
16.40 - 17.55 NEJA i AJEN
 
szachy           9.00-11.00
Joga   19.00 - 20.30   19.00 - 20.30    
strefa ruchu   19.00 - salsa (solo)
20.15 -zumba